Yeraltı Canavarı 4

Oy Ort: 8 / 10
Toplam Oy: 62
Yeraltı Canavarı 4 izle
PG-13
Tür:
Aksiyon, Komedi, Korku
Dil:
Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2004
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
5.3
Film Süresi:
Yönetmen:
S.S. Wilson
Oyuncular:
Michael Gross, Sara Botsford
Serinin Diğer Filmleri:
Yeraltı Canavarı (1990)Yeraltı Canavarı 2 (1996)Yeraltı Canavarı 3Yeraltı Canavarı 4 Yeraltı Canavarı 5Yeraltı Canavarı 6Yeraltı Canavarı 7

Filmin Konusu

Serinin ilk filminden önceki zamanları anlatan Yeraltı Canavarı 4 adlı film, Perfection kasabasının kuruluşu ve Burt Gummer’ın atalarının yeraltı canavarıyla nasıl savaştığını anlatıyor. 2004 ABD yapımı aksiyon, korku ve komedi türündeki Tremors 4 The Legend Begins | Yeraltı Canavarı 4 adlı filmin yönetmenliğini S.S. Wilson yapmaktadır.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. YedinciSanat says:

  ilk üç filme başlangıç olarak düşünülebilecek güzel bir "başlangıç filmi" yaratmışlar. İlk üç filmde de yer alan BURD karakterinin/yüzünün, burada da (farklı bir isimle) yer alması anlamlı olmuş. Burd karakterini Geleceğe Dönüş filminin Doktor'una benzetiyordum ilk üç filmdeki halleri ile. Bu 19. yüzyılda geçen "başlangıç filmi" ile Yeraltı Canavarı filmi ve Geleceğe Dönüş filmi arasındaki benzerliklere bir yenisi daha eklenmiş oldu ki bu bölüm film atmosferi oldukça benzer Geleceğe Dönüş-3 ile.

  Teşekkürler sunum için İyi seyirler izleyen, izleyecek olan herkese!

 2. @byrm says:

  Ben bu filmi ilk defa izlediğimde ilk bölüm sanmıştım. meğerse geçmiş yıllara dönüş yapılmış. Serinin en iyi filmi bu benim gözümde.

 3. ByEren says:

  Çok güzel bir film izleyin