The United Way

Oy Ort: 5.2 / 10
Toplam Oy: 9
The United Way izle
Tür:
Spor, Tarih
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2021
Kategori:
Belgesel, İMDB 7.0 +
Yapım:
İngiltere
IMDB Puanı:
7.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Mat Hodgson
Oyuncular:
Eric Cantona, Ken Merrett, Ken Ramsden

Filmin Konusu

The United Way 2021 Film

Eric Cantona, David Beckham, Ryan Giggs ve Andy Cole gibi nice yıldız ismin anlatımıyla Manchester United’ın küllerinden nasıl doğduğunun hikayesi…

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 1 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Serkan says:

    Liverpool hayranı ve taraftarı olarak Rival derbisi olarak bilinen Manchester United'ın Alex Ferguson ile yakaladığı dominant yıllarda gerçekten Eric Cantona'nın yakasını kaldırıp karizmasından tutun attığı muazzam gollere kadar tüm takım oyuncularına ayrı ayrı sempati duyardık. Bahçeye top oynamaya çıktığımızda yakalarımızı kaldırırdık. Beckham geldi sonra; yakışıklı, karizmatik ve ayağa isabetli, kimsenin veremediği kavisi topa verebilen bir adam. Sonra Ronaldo geldi. Gerçekten 7 numaranın hakkını veren 3 isim. Karizmalarıyla ve medyatik halleriyle bilgisayarlarda oynadığımız futbol oyunlarına kadar her yerde Manchester United ve oyuncuları vardı.

    Film olarak biraz Cantona üzerinden gidilmiş ama son sahnede film şeridi gibi uçak kazasında hayatını kaybeden futbolculara itafen Bayern maçı gerçekten imkansızı başardıkları bir maç olarak hafızalardaki yerini hep koruyacak. Saniyeler içinde şampiyon değişmişti. Unutulmaz ve açıklanamaz anlar olur ya. Onun gibi. Sonra da zaten yolları açıldı.

    Daha iyi anlamanız açısından Sir Alex Ferguson'un filmini de izlemenizi öneririm. Orada da Cantona, Ferguson için baba figürü olarak bahsediyor ama Ferguson'un ağzındanda Eric'e ve diğerlerine bakış açısını ve yaşadığı zorlukları dinlemenizi öneririm. Kolay bir başarı değil. Gelmiş geçmiş en istikrarlı, inatçı ve başarılı teknik direktör. Stadyuma bu yüzden adının eklenmesi çok onure bir davranış.