The Realm

Oy Ort: 6.3 / 10
Toplam Oy: 30
The Realm izle
Tür:
Dram, Gerilim, Gizem
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2018
Kategori:
İMDB 7.0 +
Yapım:
İspanya, Fransa
IMDB Puanı:
7.1
Film Süresi:
Yönetmen:
Rodrigo Sorogoyen
Oyuncular:
Antonio de la Torre, Josep Maria Pou, Mónica López

Filmin Konusu

El reino 2018 Film

Bir politikacı lüks hayat biçimini yasadışı yollarla sağlamaktadır. Yaptığı işler bir gazete aracılığıyla gözler önüne serildiğinde tüm partisini deşifre etmekle tehdit edecektir…

Reklamı Geç 8 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Yusuf D. says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 2. senar says:

  izlediğim en sıkıcı ve finali askıda kalan bir siyasi yolsuzluk filmiydi, finalde kendilerini sorgulamaları gereken sosyal bir mesaj veriliyor. eee ne oldu şimdi? siyasiler veya bu tür yolsuzluk yapanlar kendini sorgulayıp dersini mi almış oldu. bana göre HAYIR. Ancak siyasetin içinde olan gerçekler mi ? cevap EVET. İzlenir bir film mi? Tercihe bağlı sıkılmam derseniz ilginizi çekerse izlenir. Benim adıma finalinden dolayı beğenmedim ve zaman kaybı oldu. Konu ve işleyişi beğenmesemde oyunculuk ve dialoglar gayet başarılı. Puanım bu film için 6. Sizlere iyi seyirler.

 3. FAZIL ÇELİK says:

  ©inema L♥️ver :
  Profesyonel yorumcuların okuma ve alıntı yapması gereken bir kaynak oldun.
  Başka yorumlara bakma gereği kalmadı sayende.
  Teşekkürler.

 4. ©inema L♥️ver says:

  Filmin Karnesi..

  Yönetmen: 8 puan.
  Senarist : 8 puan.
  Oyuncular: 8 puan.
  Kamera: 7 puan.
  Efekt: 7 puan.
  Müzik: 6 puan.
  Kostüm: 7 puan.

  Sonuç: Kariyeri boyunca şimdiye kadar 10 TV dizisi, 3 kısa metraj film, 6 sinema filmine başarı ile imzasını atan İspanyol yönetmen ve senarist Rodrigo Sorogoyen, Oscar adaylığı dahil toplam 55 ödülün sahibi olurken 46 adaylık hakkı kazanmış. 8 Dates (2008), Stockholm (2013), My God Save Us (2016) ve Mother (2019) filmlerinden tanıdığımız İspanyol yönetmen Rodrigo Sorogoyen'in filmlerinin izleyiciye vermiş olduğu mesajlar dünya genelinde büyük ses getirmiş. 'El Reino' yani İspanyolcada 'Krallık' anlamına gelen film günümüzde çok acı bir gerçeği tüm çıplaklığı ile göz önüne seriyor. 32 ödül, 27 adaylık hakkı kazanmayı başaran film, ultra lüks yaşam süren politikacıların rüya gibi bu hayatı kaybetmemek için ne kadar ileriye gidip, tehlikeli olabileceklerini gösteriyor. Benim her zaman söylediğim bir sözüm vardır. Politika yalan söyleme sanatıdır... Ve bu sanat sonradan değil doğumdan gelen bir yetenektir. Filmin oyuncularına gelecek olursak... Filmde rol alan oyuncuların büyük bir kısmı pek tanınmış olmamasına rağmen genel anlamda iyi iş çıkarmışlar, diye düşünüyorum. Sözün kısası yalan, dolan, ihanet, tehdit, şantaj ve entrika fırtınasına hazır olun. Ben filmi beğendim ve bu tür filmleri seven arkadaşların iyi zaman geçireceklerine inanıyorum. Keyifli seyirler dilerim.