Sniper. The White Raven

Oy Ort: 7.3 / 10
Toplam Oy: 43
Sniper. The White Raven izle
R
Tür:
Dram, Savaş
Dil:
Türkçe Altyazılı
Yapım Yılı:
2022
Yapım:
Ukrayna
IMDB Puanı:
6.0
Film Süresi:
Yönetmen:
Marian Bushan
Oyuncular:
Aldoshyn Pavlo, Andrey Mostrenko, Maryna Koshkina

Filmin Konusu

Sniper. The White Raven 2022 Film

Ukraynalı bir fizik öğretmeni, Donbas işgalcilerinin elinden çıkan trajedinin intikamını almaya karar verir. Öfkesi, çatışmanın gidişatını değiştirebilecek seçkin bir Rus keskin nişancısını hedef alıyor.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Kritiker says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 2. Kritiker says:

  24 Subat 2022'de başlayan Üçüncü Dünya Savaşı'nı konu alan bir savaş filmi çekmek için film ekibinin biraz acele etmesi gerekiyordu. Ancak 2014 yılında Odessa ve Donbass'ın işgali tartışılırsa, Ukrayna'da Ruslara karşı savaşın Stepan Bandera'nın izinde gayri meşru neo-Nazi terörist grup ASOV birimi tarafından başlatıldığı doğrudur. Nazi rejiminin Zelenskyi çevresindeki bu işgali, Maidan darbesinden sonra gerçekleşti. Bu darbeyi biz Almanlar da terfi ettirdi. Bu film, birinci ve ikinci dünya savaşlarında kullanılan saf savaş propagandasıdır.

 3. erdinç says:

  Ukrayna cinemasıda kötüymüş. Bide savaş filmi denemişler. Olmamış. Gerçi savaştan öncede ukrayna sineması iyimiydi varmıydı onuda pek bilmiyorum. Her şeyden bağımsız filmi beğenmedim. Puanı yüksek bile.

 4. ©inema L♥️ver says:

  Filmin Karnesi..

  Yönetmen: 6 puan.
  Senarist : 6 puan.
  Oyuncular: 7 puan.
  Kamera: 7 puan.
  Efekt: 7 puan.
  Müzik: 5 puan.
  Kostüm: 8 puan.

  Sonuç: Çiçeği burnunda henüz yeni bayan yönetmen ve senarist Ukrayna'lı Marian Bushan'ın ilk sinema filmi denemesi olan 'Sniper: The White Raven' izleyiciden geçer not almayı başarmış diye, düşünüyorum... Ve ayrıca filmin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen Marian Bushan'ın bu film ile (İlk deneme filmi olup amatör bir yönetmen/senarist için iyi bir başlangıç yaptığını düşünecek olursak) umut vadeden yönetmen ve senaristler listesine girmeyi hak ettiğine yürekten inanıyorum... Çünkü film, düşük bir bütçeye sahip olmasına rağmen iyi bir yönetmen/senarist ve oyuncular sayesinde kendini izlettirmeyi başarıyor. Filmde rol alan oyuncuların pek ismi duyulmamış olmasına rağmen iyi bir takım çalışmasına imza atmışlar... IMDB'nin gerek siyasi gerek yandaş tutumu nedeniyle film 4.2 gibi düşük puan alması lütfen sizi aldatmasın. Filmin 6.5 puanı hak ettiği görüşündeyim. Şimdi bu film için Ukrayna kendi askerini övüp, göklere çıkarmış diye boş ve saçma yorumlar yapan bazı arkadaşlar da olacak. Onları da lütfen dikkate almayınız. Çünkü, kendi askerini desteklemeyen tek bir ülke var mı?... Hayır. Sözün kısası Sniper: The White Raven (Beyaz Kuzgun) filmi belki türünün en iyilerinden değil. Fakat 4.2 puan gibi düşük puan alacak kadar da kötü bir film değil. Ben şahsen beğendim ve iyi zaman geçirdim. Kesinlikle tavsiye ediyor ve izleyecek olan arkadaşlara keyifli seyirler diliyorum.