Paralel Anneler

Oy Ort: 6.9 / 10
Toplam Oy: 15
Paralel Anneler izle
R
Tür:
Dram
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2021
Kategori:
İMDB 7.0 +
Yapım:
İspanya
IMDB Puanı:
7.1
Film Süresi:
Yönetmen:
Pedro Almodóvar
Oyuncular:
Aitana Sánchez-Gijón, Israel Elejalde, Rossy de Palma

Filmin Konusu

Madres paralelas 2021 Film

Madres paralelas, doğum yapacakları bir hastane odasında çakışan iki kadın Janis ve Ana’yı takip ediyor. İkisi de bekar ve tesadüfen hamile kalmış. Orta yaşlı Janis pişman değil ve çok mutlu. Diğeri, bir ergen olan Ana, korkmuş, pişmanlık duymuş ve travma geçirmiş durumda. Janis, hastane koridorlarında uyurgezerler gibi hareket ederken onu cesaretlendirmeye çalışıyor. Gece saatlerinde değiş tokuş ettikleri birkaç sır, ikisi arasında çok yakın bir bağ oluşturacak ve şans eseri, her ikisinin de hayatını değiştirecek kadar kararlı bir şekilde gelişmeye ve karmaşıklığa yol açacak.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 2 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. Eczacı says:

    Almodovar örmüş, ince ince örmüş hem de; senaristiyle, fotoğrafçısıyla; oyuncularıyla; üst düzey bir film yapmış. Bu filmi izlemek şart. 10 üzerinden "yıldızlı 10"::

  2. Postmalone says:

    Basit bir konu Pedro Almodovar'ın elinde bir nakış gibi işlenmiş. Büyük psikolojik yıkımlar, terk edilmişlik, boş vermişlik, bencillik ve insani duyguların ayrık otu gibi birden bitivermesi. Film konusu itibariyle 7 lik bir puanı hak ediyor. Almodovar dan 9 luk bir performans.