Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar

Oy Ort: 8.9 / 10
Toplam Oy: 28
Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar izle
TV-MA
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2022
Kategori:
Belgesel
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
6.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Emma Cooper
Oyuncular:
Jane Russell, Lauren Bacall, Marilyn Monroe

Filmin Konusu

The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes 2022 Film

Marilyn Monroe’nun trajik ölümü, tüm dünyayı üzüntüye boğmuştu ve pek çok komplo teorisi üretilmişti. Çoğu zaman yıldızı, yeteneği ve zekasının önüne geçti. Daha önce gün yüzüne çıkmamış kayıtlarının da bir araya getirilerek hazırlanan belgeselde, Marilyn Monroe’nun son haftalarına ilişkin detayları izliyoruz…

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 7 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Leyla says:

  Çok güzeldi,tavsiye ederim

 2. muty says:

  film öğretici olarak çok güzel bir belgesel yapım olmuş abd'de bir zamanlar neler olup bittiğine dair. hayatta hiçbir şey toz pembe değildir sözünün tam karşılığı olan bir hayat hikayesi.teşekkürler film makinesi.

 3. seyidali says:

  Hizli yasamis hizli ölmüs

 4. FAZIL ÇELİK says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 5. ©inema L♥️ver says:

  Belgesel Filmin Karnesi..

  Yönetmen: 10 puan.
  Senarist : 10 puan.
  Oyuncular: 10 puan.
  Kamera: 10 puan.
  Efekt: 10 puan.
  Müzik: 10 puan.
  Kostüm: 10 puan.

  Sonuç: Marilyn Monroe: Kasetlerdeki Sırlar, dünyaca ünlü yıldız için çekilen en etkileyici biyografi filmi olmuş, diye düşünüyorum. Çok hızlı ve çalkantılı bir hayat süren Amerika'lı oyuncu, model ve şarkıcı Marilyn Monroe, 36 yıllık kısa ömrüne 3 evlilik sığdırmış. Hayatının büyük bir kısmını koruyucu aile ile yetimhanede geçiren Marilyn Monroe, ilk evliliğini 16 yaşında yapmış. 1944 yılında savaşın gölgesinde bir fabrikada işçi olarak çalışırken 'First Motion Picture Unit'den bir fotoğrafçı ile tanıştırıldı ve kariyerinin başlangıcı olan ilk adımı atmış oldu. Daha sonraları beyaz perde ile tanışan Marilyn Monroe filmlerinde aptal sarışını canlandırdı ve milyonlarca hayran kitlesine sahip olmayı başardı. (Toplam 29 filmde boy gösteren Marilyn Monroe 1962 tarihinde rol almış olduğu Something's Got to Give" filmi ölümü nedeniyle yarıda kalmıştır) ...Ve 20. yüzyılın en ünlü sinema yıldızı ve sek* sembollerinden biri olarak anılan ünlü yıldızın fırtınalı süren hayatı 36 yaşında son bulmuş. Ölüm sebebi aşırı doz barbitürat (Sakinleştirici ve uyku getirmesi amacıyla kullanılan ağır etki yaratabilen ve anestezik amaçlı da kullanılabilen bir ilaç) olarak açıklanmış olsa da ölüm sebebi üzerinden pek çok komplo teorisi oluşturuldu. 1999 yılında Amerikan Film Enstitüsü'nün tüm zamanların en büyük kadın film yıldızları sıralamasında altıncı sıraya yerleşen Marilyn Monroe'nun sözlerinden biri olan ve kanaatimce kendini anlatan en güzel sözü ile yorumuma son vermek istiyorum, arkadaşlar. "Harikayım ama güzel değilim. Günahkarım ama şeytan değilim. İyiyim ama melek değilim" İzleyecek olan arkadaşlara keyifli seyirler dilerim.

 6. cihan says:

  Şöhret kalbi öldüren zehirli bir baldır. İnsanı insanlara kul ve köle yapar. Bambaşka bir hayat yaşayıp, belki hiç tanınmayacakken fakat uzun yıllar mutlu olabilecekken, şöhreti seçti ve 36 yaşında öldü/rüldü.

 7. İbrahim Ücyol says:

  Mükemmel hazırlanmış, gerçekleri cesurca ortaya koyan bir belgesel olmuş. Her kesin mutlaka izlemesini isterim. Dünyada yaşanan soğuk savaş, hak, adalet ve özgürlük mücadelesinin sinema, gösteri dünyasında nasıl bir yansıması olmuş bilmek önemlidir.