Love and Leashes

Oy Ort: 4.8 / 10
Toplam Oy: 42
Love and Leashes izle
R
Tür:
Komedi, Romantik
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2022
Kategori:
Kore Filmleri
Yapım:
Güney Kore
IMDB Puanı:
6.3
Film Süresi:
Yönetmen:
Hyeon-jin Park
Oyuncular:
Darren Keilan, Jennifer Sun Bell, Joon-Young Lee

Filmin Konusu

Love and Leashes 2022 Film

Bir webtoondan uyarlanan filmde bir kadın, yanlışlıkla bir iş arkadaşının sırrını öğrenir ve onunla tutku dolu, romantik bir bağ kurar.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 5 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. uzman says:

  Filmin konusu ve işlenişi biraz saçma olabilir ama bence eğlenceli, komik ve güzeldi.
  Çadırı kurdum izledim.

 2. ExtremeFeels says:

  Grinin Elli Tonu'nun ilk filmini ile kıyaslanamaz bile. Burdaki oyunculuklar çok yapmacık. Bdsm konularında bilgi verilmeye çalışılmıl filimde ama filmin ruhu ve duygu kısmı ıskalanmış. Grinin elli tonu'nda bu filimdeki gibi açık bilgiler verilmese de filmin içinde eritilmiş. Ve daha çok film duygu ve arzulara odaklanmış Yani Bdsm nasıl öğrenilirden daha çok bdsm nasıl hissedilir kısmını tüm yoğunluğuyle vermiştir. O sebeple bu film duyguyu veremediği için verdiği bilgilerde alalade bilgiler olarak kalmış. Maalesef bdsm kategorsindeki yeri zayıf kalmıştır. ancak 5.0 puan. Bu konulara ilgi duyanlar kesinlikle lezzet almayacaktır. Ama bilgi sahibi olmayanları da karşık bilgileri ile bilgilendirmeyecektir.

 3. Emel k says:

  Kore filmleri severim ama kızın berbat oyunculuğu bir taraf konu saçma zaman kaybı. Klasik Batı'nın sapıklığı normallestirme çalışmasi level bilmem kaç...

 4. Somurtkan says:

  Grinin elli tonundan daha iyi resmen yaaa hem o filmde anlatılmak istenen daha iyi anlatılmış hemde o kadar cinsellik içermeden cinsellik eceriyor.. gerçi yarısına kadar geldim dayanamadım yorum yapamadan

 5. ©inema L❤️ver says:

  Filmin Karnesi...

  Yönetmen: 5 puan.
  Senarist : 5 puan.
  Oyuncular: 6 puan.
  Kamera: 6 puan.
  Efekt: 5 puan.
  Müzik: 5 puan.
  Kostüm: 3 puan.

  Sonuç: Film, romantik komedi türü masum bir aşk filmi gibi görünse de ailece izlenmesi çok sakıncalı +18 görüntüler içermektedir. İzleyecek olan arkadaşların dikkatine!..