Lines of Wellington

Oy Ort: 6.5 / 10
Toplam Oy: 12
Lines of Wellington izle
Not Rated
Tür:
Dram, Savaş
Dil:
Türkçe Altyazılı
Yapım Yılı:
2012
Yapım:
Fransa, Portekiz
IMDB Puanı:
6.0
Film Süresi:
Yönetmen:
Valeria Sarmiento
Oyuncular:
John Malkovich, Marisa Paredes, Nuno Lopes, Soraia Chaves

Filmin Konusu

Lines of Wellington 2012 Film

27 Eylül 1810 tarihinde Mareşal Massena komutasındaki Fransız birlikleri İngiliz ve Portekiz generali komutasındaki Wellington ordusu tarafından yenilgiye uğratılmıştır. Zafere rağmen, Portekizliler ve İngilizler Wellington’un zorlu koşullarına inşa ettiği Torres Vedras’a çekmek için geri çekilme kararı alırlar. 1810 yılında yaşanan savaşa dair tarihi bir yapım olarak karşımıza çıkan filmin yönetmenliği Valeria Sarmiento’ya aittir.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 3 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

  1. siber says:

    filmi yazın ve/veya geceleyin izlemenizi tavisye edrim.. film o kadar soğuk ki sıcağı hissetmeyeceksiniz.. o kadar sıkıcı ki, uyku ilacı gibi..

  2. Hakan says:

    Tamamen zaman kaybı hatta zaman kaybı bile değil onunda ötesi bu filme yapılan ikinci yorum ilk yorumu okudum ve izlemeye karar verdim sezgi diye biri yazmış eminim kulağın çınlamıstır

  3. Sezgi says:

    Mükemmel bir film, hatta mükemmel ötesi. Savaş ortamında çevrede yaşananları bu kadar gerçekçi yansıtan bir film ne gördüm ne de duydum. Her sahnesiyle, işlenen onlarca konusuyla adeta orayı yaşıyorsunuz. İzleyin, aynı konuda ve aynı kalitede bir daha böyle bir film bulma şansımız olmayabilir.