Lanetli Sembol

Oy Ort: 4.1 / 10
Toplam Oy: 37
Lanetli Sembol izle
18+
Tür:
Korku
Dil:
Türkçe Altyazılı
Yapım Yılı:
2022
Yapım:
Tayvan
IMDB Puanı:
6.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Kevin Ko
Oyuncular:
Hsuan-yen Tsai, Mohamed Elgendy, Ying-Hsuan Kao

Filmin Konusu

Incantation 2022 Film

Genç bir kadın ve erkek arkadaşı, yıllar önce Ghostbusters stüdyosu kurmuştur. Amaçları batıl inançları sona erdirmek ve bir blogta paylaşmaktır. Günün birinde erkek arkadaşının evinden her yirmi yılda bir tekrarladıkları bir ritüele katılmaları için çağırılırlar. Bunun iyi bir blog içeriği olacağını düşünen grup, ritüel için hazırlanır fakat ritüelin ilerleyen süreçlerinde dini bir tabuyu yıktıkları için lanetleneceklerdir…

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 6 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Sibel says:

  Aslında konu olarak güzel.Fakat bu filmi keşke koreliler yapsaydı.

 2. by tecimer says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 3. ahmet says:

  bu işareti çocukluğumdan beri kullanıyorum. ama etraftaki süsler olmadan. sadece çizgileri ile. yaptığım tüm çizimlere imza gibi koyuyorum. şaşırttı. gerçek anlamı tabii bu değildir ama bilgisi olan yazabilirse çok sevinirim.

 4. Kutup_Zencisiii says:

  Filmi sabredip sonuna kadar izledim. İlk 1-2 dakika çok sağlam. Filmin başı böyleyse sağlam filmdir diyorsunuz. Ancak sonuna kadar dayanıp izleyebilirseniz, ne izledim ben diyorsunuz. Yanlış saymadıysam 4 yerde jumpscare var. Film aslında korkudan çok, gizem. Ancak üzerini başını yırttırıyor izleyene. O kadar ağır tempoda. Film 6 yıl önce ve günümüz diye 2 farklı film şeklinde ilerliyor. Kişisel notum 5/10

 5. erdinç says:

  Cinema lovera ufak bir katkı olarak bu amatör kamera ilk olarak blair cadısı denilen bir filmde denenip tutunca bazı sinemacılarda bu yoldan yürüdü. Açıkçası ilk başlarda değişik ve ayrı bir havası vardı ve bence çok iyi iş yapan filmlerde çekildi. Hatırladığım paranormal aktivite, canavar,rec ve bir çok orta düzey iyi gişedede iş yapmış film var böyle. Elbette başka türlerde tüm film boyunca olmasada bazı sahneleri bu yolla çekme yolunada gittiler. Bu bir tarz benimde hoşuma fazla gitmiyor açıkçası ama yinede bu yolla yapılmış iyi filmlerde var denilebilir. Bu filme gelince hevesle seyretmeye başladım ve film bence iddialı bir giriş yaptı ama 10-15dakika içinde izlemekten vazgeçtim. Beni sıktı ya da ilgim zayıfladı. O yüzden sonuna kadar izleyenlerin yorumlarına tekrar bakacağım.

 6. ©inema L♥️ver says:

  Tayvan gibi asya ülkelerinde yaşayan insanlar esrarengiz tapınaklar, doğa üstü güçler ve lanet büyüleri gibi birçok saçma sapan şeylere aşırı derecede inanmaktadır. Böyle olunca asya film sektörüne korku temalı filmlerle ilgili çok malzeme çıkıyor. Filmi puanlama gereği bile duymadım. Çünkü film, el kamerası ile çekilmiş, çok basit bir senaryo ve amatör oyunculara sahip. Film ilk başlarda asya kökenli 230 kişinin oylaması ile 7.5 puan almış. Filmi şu ana kadar 380 kişi izlemiş ve puanı 7.2 puana düşmüş. İzlenme sayısı arttıkça asyalıların oylarına rağmen 6.0 puanın altına kadar düşeceğine eminim... Cep telefonu kamerası ile çekilmiş bu tür amatörce videolar tik tok gibi yerlerde çok var... Ve bence korku filmi gibi ciddi filmler yapmak bu kadar basit olmamalı... En iyi korku filmleri 80 ve 90'lı yıllarda sağlam senarist, yönetmen ve usta oyunculara çekilmiş filmlerdir. Şimdilerde böyle filmlere rastlamak çok zor, arkadaşlar. Sözün kısası çok iyi bir korku filmi izleyicisi olarak ben hiç beğenmedim. Yine de karar sizin.