Kurt ve Aslan

Oy Ort: 7.3 / 10
Toplam Oy: 56
Kurt ve Aslan izle
PG
Tür:
Aile, Dram, Macera
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2021
Yapım:
Fransa, Kanada
IMDB Puanı:
6.1
Film Süresi:
Yönetmen:
Gilles de Maistre
Oyuncular:
Charlie Carrick, Graham Greene, Molly Kunz

Filmin Konusu

Le loup et le lion 2021 Film

Alma, 20 yaşında genç bir piyanisttir ve büyükbabasının ölümünden sonra Kanada’da çocukluğunun geçtiği ıssız adaya geri döner. Buraya geldikten sonra hayatında ilk kez aslan ve kurt yavrusu görür. O andan itibaren hayatı değişmeye başlayacaktır…

Reklamı Geç 8 saniye kaldı...
Reklamı Geç 8 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 17 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Türkan says:

  Ailece izlenecek çok güzel bir film. Teşekkürler film makinesi.

 2. Güçlü Rey says:

  Başladığı gibi biten bir film. Puanım 6

 3. Ali Duran says:

  hayatımda ilkkez birşey denedim; yorumlara baktım filmdeki kahramanların baya zora girdiğini gördüm ve filmin en mutlu en güzel yerinde 30. dakikada sorunlar cıkmaya başlayınca filmi izlemeyi bıraktım :) o dakikaya kadar: kız güzel doğa güzel aslan güzl kurt güzel...harika bir deneyim oldu ve gerisini izlemeyeceğim zirvede bıraktım,polyanna oldum :) herkese iyi seyirler

 4. senyour says:

  Çok emek verilmiş bir film .İzleyin pişman olmazsınız

 5. ahmet says:

  mükemmel bir film ...

 6. Legand 86 says:

  Hayvanlar çok tatlı, ama kız daha tatlı... Bu kız insan olamaz... Bu kız masum bir melek... Dünya da artık bu kadar iyi insanlar yok, izleyin çok güzel film...

 7. ahmet says:

  güzel film ailecek izlenmesi gerekenler den teşekkürler filmakinesi

 8. akin akin says:

  izlediğim en kötü hayvan temalı filmdi. Oyunculuklar ve kurgu rezaletti swat ekibi niye geldi anlayamadım.

 9. TATAR says:

  Hayvanları sevip koruyalım

 10. mihriban says:

  Çok güzel bir filmdi Teşekkürler filmmakinesi

 11. Elnare quliyeva says:

  Harika bir filim bu filimi yapanlarin elerine saglik hayvanlari sevip koruyalim onlari asla incitmeyelim

 12. Serkan says:

  9/10 mükemmel film. Şimdi film ile ilgili merak edilenleri paylaşayım. Araştırdım.

  Molly Kunz ( Alma ) 1.5 sene boyunca aslan ve kurt ile vakit geçirmiş. 5 haftalık falanlarmış. Hatta isimleri Wаlter аnd Pаddington'mış. Hemde Molly haftasonları kendi zamanından vererek çekimlerin olmadığı zaman ikisiyle de vakit geçirmiş. Onları anlayabilmek ve kendisini tanıtabilmek adına.

  Mia ve Beyaz Aslan filmini de bu sitede izlemişsinizdir. İzlemediyseniz izleyin. O da çok güzeldi. İşte o filmin yönetmeni, Mia ve Beyaz Aslan setinde çalışırken kurtlarla çalışma yeteneğiyle uluslararası alanda tanınan ünlü bir hayvan eğitmeni olan Andrew Simpson ile temasa geçmiş. Andrew, çekimler sırasında bir kurt yavrusuyla bir aslan yavrusunun belirli bir tür bağ geliştirip geliştiremeyeceğini anlamak istemiş. Yönetmen "Normalde köpeklerle ilgilimi film hazırlığına girecektim ama Andrew ile tanışmamız sonucu bu sorunun cevabını beraber merak ettik ve sonraki filmimi bu şekilde çekmeye karar verdik."

  Mia ve beyaz aslan setindeki zoolog Kevin Richardson, Andrew'a aslanların, sırtlanların, panterlerin nasıl yaşadığını göstermiş. Gösterdiği andan itibarende aslanlar ve kurtlar ile ilgili film fikri akıllarına yatmış. Bugüne kadar sevgi üzerine kurulu bu filmi deneyen olmamıştı diye araştırmışlar. Yapan olmadığından çekme kararı almışlar.

  "Sonuçta, diğerinden korkmayı bıraktığınız andan itibaren, ırk, renk ve kültür engellerini aşabilecek bağlar oluşturmak mümkündür." Kurt ve Aslan'ın yönetmeni sözlerini böyle tamamladı.

  Bu film gerçek bir hikayeye dayanmıyor. CGI teknolojisi kullanılmamış. İkiside daha 1 aylık oldukları andan itibaren yukarıda da yazdığım gibi beraber büyümüşler ve filmden sonrada yönetmen ve eğitmenleri onları ayırmanın çok büyük yanlış olacağını düşünüp, beraber bir arada kalmalarına karar vermişler.

  Bu yüzden filmin arkasında Molly Kunz'un oyunculuğundan çok haftasonu emeği, ve bu iki tatlış hayvanın sevgisinin filme yansıması 9/10 puanını benim için hakediyor.

 13. Süleyman says:

  Böyle muhteşem bir film izlettikleri için emeği geçen her keze teşekkür ederim

 14. MURAT says:

  Dostluk ve mücadele

 15. Engin says:

  Çok güzel film emeğe saglik

 16. Samed Can says:

  Çok iyi bir film Pİ'nin yaşamıyla kıyaslamayın gerçek bir hikayenin kurgusu keyifle izleyebilirsiniz.

 17. Halitizm says:

  İç ısıtan güzel film, tavsiye ederim