Hava Saldırısı

Oy Ort: 5.4 / 10
Toplam Oy: 38
Hava Saldırısı izle
R
Tür:
Aksiyon, Dram, Macera
Dil:
Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj
Yapım Yılı:
2018
Yapım:
Çin
IMDB Puanı:
3.2
Film Süresi:
Yönetmen:
Xiao Feng
Oyuncular:
Adrien Brody, , Seung-heon Song, Ye Liu

Filmin Konusu

Air Strike 2018 Film

Çekimleri Çin’de tamamlanan, Ye Liu, Bruce Willis ve Seung-heon Song gibi isimlerin başrol ekibinde yer aldığı The Bombing filmi, diğer adıyla Air Strike filmi 1940 yılının 2. Dünya Savaşı sıralarında geçen bir hikayeye yoğunlaşıyor. Beş Çin vatandaşının farklı hikayelerinden bir araya gelen filmde, ordu için hayati önem taşıyan bir silahı korumak için Japonya Hava Kuvvetleri tarafından yapılan amansız saldırıya karşı verilen mücadele anlatılıyor.

Reklamı Geç 9 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 13 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. siber says:

  kalitesiz bir senaryoyu, ünlenmiş ve bolca ünleri şişirilmiş aktörlerle iş yapılmaya çalışılan bir bir gişe film. ama artık tutmuyor, yeni nesil bir önceki nesil bizler gibi yemiyor.. zaten bruce para için oynar.. bruce varsa zaten izlenmez ama yine şans vermek istedim.. zaman kaybı.

 2. Haki says:

  Pandemiyi de göz ardı etmemek gerekir. Film şirketleri kanaatimce kaliteli senaryoları ertelediler. Öyle olunca aktörler, aktristler para kazanabilmek için 2. sınıf film şirketlerinin senaryolarına hayır diyemediler. Gelecek yıl itibariyle tekrar kaliteli filmleri göreceğimizi zannediyorum.

 3. erdinç says:

  Herkes bruce yüklenmiş bir ara bende çok ağır yüklenmiştim ama bu sefer zaten ona alıştığımız için adrien brody'e yüklenmek gerekir. Artı bu filme sadece oyuncular üzerinden değil yönetmen sponsor prodüktör her kimin emeği varsa hepsine yüklenmeli. Hani hiç tanınmamış oyuncularla yeni girişimciler olsa eleştirmem bile. Ellerinden bu kadar gelmiş derim. Bu kadroyla böyle film çekmekte başarıdır aslında değişik düşünürsek)))Birde zaten türk yapmlarını gömüyoruz. Amerikalılarda kötü yapınca gömelimki dengeliyelim. Şaka bir yana gerçekçi olursak onlarda sinema çok büyük bir sektör yani binlerce kötü film çekmedende iyi film çekilmiyor. Adamlar sonuçta bu işi biliyor. Kötü orta iyi çok iyi ne arasan var yani. Birde şu var artık ilginç bir şekilde internetin her ücraya yayılması ve insanların çok film izlemesi artık eski sinema izleyicisinin yerine daha bilinçli daha anlayan ve çabuk kandırılamayan yeni bir izleyici kitlesi oluştu hem de tüm dünyada. Bence artı sinema sektörüde bunun zorluklarını yaşıyor. Çünkü yeni senaryo orjinal hikayeler değişik bakış açıları bulmak zorundalar. Artık bende geçmişe dönüp ıskaladığım iyi film varmı diye araştırıyorum.Hatta bazen iyi filmleri 2. kez izliyorum .Zaten o yüzden bruce bordy abilere kızıyoruz. Bu kadar emek harcıyorsunuz isim kariyer var. Yeteneklerini ispatlamış insanlar böyle ucuz projelerde hadi bilemedin en azından izlenebilir bir filmde oynamaları gerekir. Dip not: Ne kadar kızsakta bruce abinin iyi filmleri var. Mavi ay dizisinin müptelasıydık ergenken ve gençliğimizdede bizlere güzel filmler izletti. Keşke şöyle 10 numara bir projedede oynasada sağlam final yapsaydı hatta bir seri katili ya da kötü adamı oynaması ona iyi bile gelebilir.(İyi olduğu zamanlarda çakal carlosu oynamıştı mesela) Mel gibson abi yapıyor arada böyle şeyler.Klişesinin dışına çıkamadı. Çünkü izleyiciyi şaşırtmak gerekirki izlesin. Mel gibson biraz daha usta bu işlerde))

 4. mihriban says:

  Bruce Willis hasta jubilesi olarak düşünüp izleyin derim. Bruce Willis herzaman aklımda Altıncı his filmiyle kalacak helal olsun yediği bazlamalar :D

 5. Zafer Başaran says:

  amerikan mali sistemi çok acımasız vallahi hiç gözünün yaşına bakmıyor nicholas bruce derken bu borçlular kervanına adrian brody demi katıldı oda son dönem iyice saçmaladı

 6. FAZIL ÇELİK says:

  filmakinesi Not: Aman Bruce Willis var diye aldanmayın. Biz ne yaptık, bu filmi neden çevirdik? diye hiç sormayın. Filmde hangi başlığı açacağımızı bile şaşırdık. Çünkü iki ismi var! Bir de Türkiye televizyonlarında saçma sapan bir Türkçe isimle ekranlara gelirse o zaman vay halimize! Bruce Willis’e olan saygımız sonsuz ama şu borçlarını artık bitir…
  filmakinesi ekibine :
  Bazen çok ağır eleştiriler yapıyorum
  diğer taraftan ekibinizin emeklerini göz ardı ediyorum
  diye düşündüğünüze
  tabiatıyla doğal olarak
  yorumlarımı yayınlamadığınıza inanıyordum
  sizleri de çok haklı buluyordum.
  Beni çok şaşırttınız.
  Artık en ağır eleştirileri yapma hakkını
  kendimde buluyorum.
  Bodoslamasına olmasa da
  uygun bir lisanla sözümü
  yerine getireceğim.
  Çünkü buna siz kapı açtınız.
  İyi çalışmalar.
  Kolaylıklar dilerim.

 7. Haki says:

  Bruce Willis hasta arkadaşlar. Hafıza kaybı var. Replikleri unutuyor. Artık adam emekli oldu. Bu son filmi. Söylendiğine göre kamera arkası ekibe para kazandırmak için elinden geleni yapmış. Emeklilikte geçinebilmek için bütün gayrimenkullerini zararına satmış. Bruce Willis için sinema bitmiştir.

 8. wakeuq says:

  malesef cok kotu film. bruce willis in dustugu filmleri gorunce icim daha da bir cizzzz etti.

 9. sky moon says:

  Gerçekten bu kadar çok oyuncu var ama öyle berbat bir filmki yazık olmuş..

 10. Knight Of The Night says:

  Yazik! 40 dk falan Bruce Willis hatirina dayanmaya calistim... Yok... Kötü tadi olan bir yemegi yemege calismak gibi. Bu sayfayi pas gecin lütfen, gecen zamaniniza aciyorsaniz eger...

 11. Cayko Hepkin says:

  benim için artık Bruce Willis bitmiştir, buyrun cenaze namazına

 12. Adige says:

  Bruce un filmleri artık vasatlaştı çsptan düşmeye başladı ucuz filmlerin aktörü gibi.nicolas cage gibi

 13. Demli Çay says:

  Şöyle bir baktımda amatör, abartılı ve görsel efektleri rezilce bir filme benziyor.Çok klişe duruyor.Zerre etkileşim alamadım.