Eternals

Filmin Konusu

Eternals 2021 Film

Deviantlar’in tarihe karıştığı ve artık ortalıkta olmadıkları düşünülmektedir. Fakat insanlığın en eski ve en ezeli düşmanı Deviantlar beklenmedik bir şekilde geri döner. Böylece Eternals’ın insanlığı son bir kez daha kurtarması gerekecektir…

Reklamı Geç 8 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 80 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. ArthurLeywin says:

  Filmi beğenmeyen çok olunca bende sonraya bırakayım dedim 1 yıl oldu çıkalı yeni izledim ama keyif aldım kendimi hiç beklentiye sokmadan izledim güzeldi o yüzden ama sinemada izleseydim kesin sıkılırdım.

 2. bariscigim says:

  sonuçta film bu , dindar nesil yetiştirmiyorlar :)

 3. ranco says:

  merkeziyetsiz, cinsiyetsiz, dinsiz, Allah inancının olmadığı toplumlar, işte bu adamlar insan 2.0 ı ilmek ilmek işliyor. ne diyelim Allah ibret alanlardan eylesin. milyonlarca hatta milyarca insanlar bu şekilde zihnen yıkıma ugratılıyor. uyanalım. lütfen. gözümüzü iyi açalım. yoksa istediklerini elde edecekler.

 4. Faith1234 says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 5. Menes says:

  Yorumlara bakmayın İZLEYİN !

 6. johny says:

  güzel film görselleri falan başarılı

 7. gforce says:

  Resmen İçim şişti Gereksiz uzun

 8. FatihKIYAK says:

  Film kesinlikle yerinde olmuş Marvel fanları ne anlar :D yok beklentiniz olmasın yok daha iyi beklerdim, adamlar burada çocuk mu eğlendiriyor xmen tarzı kaliteli DC senaryosu gibi sağlam yapım 10/8 puanım. hep komiklik mi olmalı marvel filmlerinde

 9. insan says:

  Şahsen ben kendi görüşümü belirticem altda etkili yorumcular var spoiler işaretlemiş fakat izlemiş bulundum uzun kisa hiç yorum okumadım yani Hollywood filmi evet , bazi süper çekim sahneleri efektler mevcut evet , ama benim başımı döndürmedi film..Film güzel ama yanda seri halinde film listesi var bazilari başdöndürücü o kadar iyi yani..Yinede süper film ama uykulu izlemeyin uyuyabilirsiniz..Yani tempo mu desem olay zincirimi desem bazi sahnelerde düşüş var bence böyle..Film makinesine hizmet için teşekkürler..Herkese iyi seyirler..

 10. ByMerkaN™ says:

  Daha iyisini beklerdim... Onca elit oyuncu ile beklentimin altında kaldı...

  Emeğin ve paylaşımın için teşekkürler admin...

 11. Cihat says:

  Başlangıç filmi olarak güzeldi kesinlikle iyi bir seri olacak devamını bekleyeceğiz.

 12. belevi says:

  bu filmi 1 kelimeye sığdırmak gerekseydi bu ' çöp ' olurdu , şüphesiz.

 13. Gio says:

  Beklentileri yüksek tutmamak gerekir, zamanınız varsa izleyin…!

 14. gforce says:

  AROG daha güzeldi valla.Neydi bu şimdi Marvel hindistan stüdyolarından mı çıkmış bu ? 2.5 saatime yazık oldu.Sadece aksiyon sahneleri güzeldi.

 15. Aynen öyle says:

  Bu nasıl uzay gemisi ya vilgaks'ın uzay gemisi daha güzel xkdnjc

 16. ANIL007 says:

  Angelina’yı cok özlemisim ya sevindim onu gorunce

 17. Yusuf D. says:

  Bu konu kıtlığında..malum 120 yıldır film yapılıyor,konu kalmadı neredeyse ki..fena konu değildi,başta biraz sıktı beni ama sonra hafif hafif açıldı,oyunculuklar pek sarmadı,GOT dizisinden tanıdığımız birkaç kişi vardı,eh onlar iyiydi biraz,belki de beklentim yüksekti o yüzden puanım 6,5. Gelelim şu 'herşeyin çözümü problemleri konuşarak çözmektir' diyen yorumcuya; Hem konuşmaktan dem vurup ardından ''şu youtubedeki IQ düşüren videosundaki sarıklı amcanın yetiştirdiği çocuklarsınız'' diyor,bu konuşmak değil hakarettir,konuşmanın ne olduğunu bilmiyor. Bende ''sarıklı amcadan nasiplenmemiş batı hayranı yeni yetme cahil'' desem ne olur? zıtlaşma olur..konuşma değil, ''bilimden anladığınız tek şeyin silah üretmek olduğunuda biliyorum. ama işte bu kafa sizi bir kısır döngüye sokar'' diyor ama ABD ve batının bu silahlarla hakimiyet sağladığını bilmiyor. Bazı insanlar..şu bahsettiğim tipler gibi..bilim kurgu filmlere bakıp,sanıyorlar ki ABD Avrupa uzaya hakim filan,arkadaşın IQ su biraz düşük olmalı..İşte bu da konuşmak değil ama hakediyor,beyin sadece kendisinde var zannediyor.

 18. herşeyin çözümü problemleri konuşarak çözmektir. says:

  her ülke film yaparken kendi kültürüne kendi coğrafyasına kendi toplumuna öncelik vererek onların beğeneceği türden film yapar çünkü asıl parayı ordan kazanırlar . yani filmlerden sürekli mesaj arayıp insanları yönlendirmeye çalışan ve batıyı kötüleme derdinde olan arkadaşlar emin olun uyardığınız herkes sizden çok daha akıllı rahat olun bu konuda. sizler genelde şu youtubedeki IQ düşüren videosundaki sarıklı amcanın yetiştirdiği çocuklarsınız ve sadece tek bir kitle tarafından tek görüşlü olarak fanatikçe yetiştirildiğiniz için olaylara objektif bakma kabiliyeti gelişmemiş. bu kızgınlıkla söylemiyorum size abi tavsiyesi bolca kitap okuyun belgesel izleyin ama tüm farklı görüşleri öğrenin bakın ozaman herkesin kendince haklı olduğunu göreceksiniz ve tek çözümün insanları kutuplaştırmamak ve hertürlü görüşe inanışa renge dile saygı duymak olduğunu göreceksiniz. yoksa bu kavgaların çatışmaların sonu gelmez. demek istediğim herşeyde sürekli kötüyü ve art niyeti aramanızın sebebi sizin yetiştirilme tarzınızdır ve içinizin kötü olmasıdır. şimdi farklı bakış açısı sunayım size diyelim ki siz haklısınız ozaman bilim teknolojiyi geliştirin eğitimli akıllı insanları çoğaltın daha iyisini siz yapın siz onları etkileyin :) ama sizin kafanız bilim ve eğitimede karşı bunu çok iyi biliyorum yada bilimden anladığınız tek şeyin silah üretmek olduğunuda biliyorum. ama işte bu kafa sizi bir kısır döngüye sokar ve hiç bir zaman gelişemezsiniz. ( bakınız ortadoğuya ) yani sürekli kendizle çelişir bir haldesiniz. bu yüzden din,ahlak,kültür gibi herşeyi işinize geldiği gibi yorumlayıp kullanmaya çalışıyorsunuz ama işte burda çürümeye başlıyorusnuz ve ya geriye gidiyorsunuz yada batı 10 adım atarken siz 1 adım atıyorsunuz. neyse çok uzattım bir filmin altında bu tarz konulara girmek üzücü ama birileri yazınca bende cevap vermek istedim. filme gelirsek çok beğenmedim ama kötüde değil. ama adamlar muhtemelen bilerek böyle yaptı daha popüler ve klasik şeyleri seven kitleye ulaşmak için . siteye bize sundukları bu film için teşekkür ederim gerçekten en sağlam ve ayakta kalan site burası .

 19. FIRAT BOZGÜL says:

  Aksiyon seven biri olarak beğendim.

 20. İzleyici says:

  Kesinlikle izleyin gayet akıcı teşekkürler admin

 21. suleyman249 says:

  İnsanların sadece hayal gücüyle milyarlarca dolar kazandığını görün. Bırakın çocuklarınız hayal kursun. Film güzeldi...

 22. Aliii says:

  Marvel gittikçe saçmalamaya başladı artık yazarken iyice konudan sapıttılar bu filim tüm Yenilmezleri hiç etti bakalım nasıl toparlayacaklar

 23. Koray kabze says:

  Başyapıt değil ama çokda kötü değil. 10/7

 24. Mehmet 46 says:

  Admin emeğin için teşekkürler
  Marvel filminin ek kötü filmi sanırım

 25. metin yavuz says:

  filimin başında ben de bazılarımız gibi kayda değer bir filim olmadığını düşünmüştüm ama yanıldım, filmin devamını dört gözle beklemekteyim. Emeğine sağlık. Teşekkürler Admin :)

 26. erdal says:

  aksiyonu bol.fakat konu iyi degil

 27. Pesimist says:

  Bu yorum önemli bir göz at istersen. spoiler olarak işaretlemedim çünkü "BU" film içerisinden bilgi vermedim. bir çıkarım yapamazsınız.

  filmden sonra bir kaç sahne daha var. bu sahnelerden birinden bahsettim yorumumda. bence bu sahneler filmden çok daha güzel olmuş.

  film biraz yavan olmuş özellikle de game of thrones dizisinden tanıdığımız kit harington için fazla basit bir senaryo yazılmış diye düşünüp durdum. çünkü bu adamı gördüğüm filmden extra zevk alıyorum jon snow karekteri beni yıllardır etkisi altına aldı hala da kurtulamadım. bazı oyuncuların ayrı bir havası var kit harington bu oyunculardan biri buna kimse karşı çıkamaz.

  neyse, kit harington namı değer jon snow kardeşimize çok değerli bir rol veriliyor bunun müjdesini alacaksınız son sahneden. doğal olarak devam filmleri de gelecek.

  son sahnede sesi gelen kişi BLADE karakteriymiş bunu sonradan öğrendim. evet bildiğiniz blade hani şu çocukluğumuzun havalı ama soğuk vampir avcısı. gelecek filmde kit harington kardeşimizle beraber vampir keseceklermiş.

  bu adamın da kaderi bu; önce ak gezenleri kesti, şimdi de sırada vampirler var. karakterinin adı da BLACK KNİGHT olacak vampirlere tek atan çok güçlü bir kılıcı var. kılıç son sahnede gözüküyor zaten.

  başka çok güçlü özellikleri de var ama tek kötü özelliği kullanıcısının ruhunu ele geçiren veya yiyip bitiren bir kılıç olduğu yazıyor. çok eski bir çizgi roman olduğu için doğal olarak okumadım. bütün yeteneklerini bilmiyorum ama biraz göz attım ve gördüğüm kadarı ile avengers ekibine gireceği kesinleşmiş çok güçlü bir karakter olacak.

 28. Serhat says:

  Şahsi görüşüm, lütfen xaman kaybı, iğrenç vs diyenlere zannımca aldanmayın, zira önce ben de bu tür yorumlara takıldım ancak bu Marvel dedim, ki demişim, muazzam harika ötesi benim için. ?

 29. hasan says:

  aksiyon bol.kalite iyi.
  sürükleyici.
  7.7

 30. filminmi says:

  Seyrettiğim en saçma marvel filmi idi her filme gay karakter koymalarıda sıkmaya başladı artık

 31. Adımı boş verip yorumuma bakabilirsin says:

  Selam bu filmi izleyen veya izleyecek kişi öncelikle one adlı arkadaşın yorumu güzeldi.film izlerken kim kimle sevgili kim kime aşık belli değil ama izlenir nasıl herkes aynı şarkıyı sevmediği gibi herkes aynı filmi de sevmez bu yüzden kötü eleştiri yapanlara illa ''sen filmi izledin mi'' demek yerine ''o senin fikrin deyin'' ayrıca filmle ilgili (spoiler vardır DİKKAT!) superman'in ahhh ben hata yapmışım üzgünüm kendimi güneşe atmalıyım demesi gibi olan sahne ve evrimleşen deviantın göksel varlık yerine önce eternalse daldığı sahnede bu mu film dedim.Eleştiri eleştiridir oyum altı nokta beştir.

 32. Nusret says:

  "Yorum" isimli arkadaş biraz fazlaca aristo mantığına sahipsin. Bak yazıyorum sen de oku:
  HOLLY -> Kutsal
  WOOD -> Ağaç

  Holly İngiltere'yi, Wood ise İskoç mirasını temsil etmesi için H.J. Withley tarafından bir kasabaya konulan isimdi. İngiltere'nin propaganda yaptığı nerede görülmüş değil mi :)

  Her neyse... Filme gelecek olursak; Marvel'den beklendiği gibi güzel bir iş daha gerçekleştirmişler. Baştan sona sıkılmadan yeni karşılaştığımız karakterleri çözmeye çalışıyoruz. Her bir anı güzeldi. Hatta yazılardan sondak ve en sonradki 2 sahne de.

  Propaganda veya değil. Biz daha iyilerini yapana kadar bunlara katlanmamız yada hiç film seyretmememiz gerek. Bana göre temelde inançlara karşı antipati uyandırma amaçlanmıştır. Karar sizin.

 33. yorum says:

  öncelikle söyleyim filmi beğenmedim artık bu tarz filmlerde daha çok şaşırmak ve bilim görmek istiyorum klasik şeyler sıktı artık süperkahraman köstümleri falan daha gerçeklik olsun isterim. ayrıca rica ediyorum artık şu her film altında gizli mesaj arayan, yok algı operasyonu arayan , yok kültür emperyalizmi yok bilmem ne diye saçmalayan arkadaşlar gerçekten inandırıcı değilsiniz ve mide bulandırıyorsunuz. yapmayın bunu. yahu hollywood amerika şirketi tabiki çoğunlukla kendi ülkesini övecek ki buna rağmen amerikayı yada hükümetini yerden yere vuran filmlerde yapıyorlar ozaman neden sesiniz çıkmıyor? onlara saldırmadan önce bir kendi ülkemize baksanız eğer objektifseniz bizim yapımlarımızı eleştirseniz 1 tane bile kendimiz eleştiren film yapamıyoruz sanki kusursusuzda . okadar kusurusuz bir ülke yada bölgeyiz ki bütün ortadoğu bataklık içinde eşitlik adaletsizlik yolsuzluk herşey çoğunlukla bu coğrafyada. Yani eleştiri yapılacaksa tüm dünyadaki yanlışlar için yapılmalı. gerçek ahlak gerçek insanlık gerçek müslümanlık bunu gerektirir. ayrıca bu tarz eleştirilerde artık dikkatimi çeken bir şey var bunlar nedense hep organize şekilde hareketlerle yapılıyor adam yorum yazmış daha 1 gün geçmeden onlarca kişi beğeniyor normalde dizi film izleyenler bilir bu tarz beğenilere anca aylar sonra ulaşılır :) yani insanları örgütleyip kutuplaştırmayın yapıcı olun iyi insanlar olun . sevgiler saygılar...

 34. Emrecanasntcu says:

  Sarmadı 40. Dakikada kapadım .

 35. kerem says:

  "One" adlı kişi sen adamsın kardeşim.Film böyle izlenir bu bakışla işte.Tebrik ediyorum.

 36. One says:

  Film tamamen safsata salatası.Hollywoodun Amerikanın kültür tetikçisi olduğunu çoğu insan bilir.Ne zaman Amerikanın imajı lekelense önce sosyal medya-basın sonra ise hollywoodu kullanarak imaj düzeltmeye çalışıyorlar.Çine karşı hinduları kullanmak isteyen Amerika algı yönetimi için filmde hint kültürüne geniş yer ayırmış.Bir eşcinsel eternal mi sanırım ne amaçlı böyle bir karakterin olduğunu biliyorsunuz.Ajakın ikarusla yaptığı son konuşma tamamen isyan ve anarşi üzerine kurulu.''Nolcek ya film bu'' diyenler olabilir joker(2019) filminden sonra neler oldu araştırmanızı tavsiye ederim.İnsanlar izlediği filmin hangi fikirleri empoze ettiğinden çok görsel efekt,oyunculuk,senaryo ile ilgileniyorlar.Her film sanatsalsal değer taşımaz bu ve bu gibi filmler kültür emperyalizmi için yapılır.Ne izlediğinizin bilincinde olmanız dileği ile...

 37. Manve says:

  Ben filmi beğendim. Klasik marvel filmlerinden birini bekliyorsanız sıkılabilirsiniz ama ben az da olsa farklı bir şey izlediğim için memnunum. Özelikle karakterlerin kendileriyle çatışmalarını çok sevdim. Bence film karakterleri bize güzel tanıtı. Bazı karakterler dışında karakterlerinin amaçlarını ve filmde olma şekilerini sevdim.

 38. Somurtkan63 says:

  EDIT: DİKKAT EDELİM...
  SPOILER
  SPOILER
  SPOILER
  SPOILER
  SPOILER
  SPOILER

  Sinemadan bi milyon kat HD olan şu görüntüye değilde son sahneye takıldım sinemada mal kankilerim after credit yok diyip kaldırmışlardı son sahne ve kral arthur güzelmiş... umarım efsanedeki gibi kral arthur varsa merlinde vardır ve efsane büyür :)

 39. en fazla 3 puan eder says:

  zorladım ama 15.dakikada kapattım

 40. Mekanik says:

  Bu kadar şişirme, sıkıcı ve kötü bir film seyretmemiştim. Cüneyt Arkın'ın Dünyayı Kurtaran Adam filmi dahi daha güzel geldi.

 41. Fazıl Çelik says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 42. Adımı boş verip yorumuma bakabilirsin says:

  öncelikle iyi günler dilerim ben bir sürü film izledim marvel dan tut john wick e kadar bu filmin özeti spoiler sayılabilir bir süperman ultron un galactus olmuş hali bir tane kadın flash bir adet valkür tarzı savaş tanrıçası bir adet asyalı gılgamış gılgırmamış bir adet mühendis bir adet büyücü bir adet aktör ve son olarak zihin okuyan gençle bir film açıkçası bana göre film yerine Tv den pembe dizi aksiyon bilim kurgu karışık film.Film izlenmez mi izlenir ama çok zevk almazsınız.Eleştiri eleştiridir oyum altı nokta beştir

 43. Filmci says:

  Benim gördüğüm sadece 3B uygulamarı sonuna kadar kullanıp efek üstüne efek vermişler.Mesela eski filmler animasyonlar var filmin sonuna kadar bekletir seni efekleri 3B hareketleri sonunda gösterir ki o zaman etkisi olur.Bunda biz program kullanmayı öğrendik haberiniz olsun demişler.Birde çocuklara uygun olmayan anormal ilişkilere de özendirmişler marvelin çocuklara olan duruşunu dda görmüş olduk.
  Klasik dünyayı kurtar hikayesi beğenen illaki olur.

 44. Hikmet says:

  her zamanki gibi zorlama hayalperest mitoloji safsatası, sarhoşken film çekiyorlar heralde. bilimkurgu en azından mantık ve gerceklık içerir bu zorlama bir saçmalama çizgi roman filmi olmuş. nedense hep doğu inançlarına ters düşmeye ısrarlı senaryolar yapıp komik duruma düşüyorlar...

 45. Alev says:

  Off ya sonunda uyumadan bitirdim:) Bir film insanın bu kadar mı uykusunu getirir:) Görsel efektlerde bilgisayar oyunu gibi ve bu kadar ünlü oyuncu bile kurtaramamış kurguyu yazık. Emeğine sağlık admin.

 46. Serkan says:

  Görsel efektler konusunda aday bile olabilir ama konunun işlenişi ve karakterlere ısınamayışım yüzünden benden en fazla 5.5/10 alabilir. Bilimkurgu sevmeme rağmen Marvel kusura bakma.

 47. steve rogers says:

  Filme yapılan yorumları asla takmadan gidip izledim sebebide avengers daki kahramanların hepsinin ayrı filmi var hepsi tek filmde toplandığında severek izledik çünkü hepsini tanıdık heyecanlandık, bu filmde ilk yarıda karakterlerin hikayesini izliyoruz onları tek bir filmde tanıyoruz bunu yeterince güzel işlemişler, ikinci yarıda filme iyice bağlandım, yorum yapanlar her sahnede aksiyon bekleyenler, Marvel filmlerini seven herkesin gitmesini tavsiye ederim sonunda 2 tane after credit var onlarda çok iyi

 48. Selcuk says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 49. akil icin neler vermezdim says:

  DANE FILMIN SONUN DA BENI DUSUNCELERE YONELTTI MERAK ETTIM ACABA NE IMA ETTI ....... HALA DUSUNUYORUM

 50. Asya says:

  Sersi'nin Eyşandan bi farkı yok kesinlikle. Aşkı memnu mu izliyorum yoksa bi marvel filmi mi anlayamadım doğrusu. Bence kurgu çok basit kalmış. Canınız çok sıkılıyorsa izleyin. Aksi halde zaman kaybı.

 51. Üzeyir says:
 52. Proizleyici says:

  Filmdeki gerçek ve mitolojik varlıklar daha derin işlense daha hoş olurdu.
  Kral midas, ikarus, Thena, Gılgamış ve diğerleri derinliği ve hikayesi büyük olan karakterler.
  Onların basitleştirilmesi hoş gelmedi.
  + olarak oyuncular da kaliteli oyuncular.
  Bu film sonrasında bu karakterlerin tek olarak hikayesi anlatılacak şekilde bir film yapılabilir, çokta yakışır ancak bu film ilk izlenimde Marvel yapımı olarak hiç tatmin etmedi.
  Örümcek adamı bir daha izleseniz bundan 100 kat zevk alırsınız.

 53. Samsunlu kartal says:

  Marvel filmlerini seviyorum ama bazen ölümden dönüp makara yapmaları felan ciddiyetten uzak komedi gibi oluyor..bazı yetersizlikler olsada genel manada marvel filmleri 6.5 ila 9 puan arasi bir standarta sahip buda öyle..

 54. sanane says:

  Çizgi romanları eternals'i bilmeyenler boş yorum yapmasınlar lütfen, hayatında bir tane çizgi roman okumadan sadece marveldan bir kaç film izleyip hiç bir bilginiz olmadan burda boş yapmayın

 55. djkantik says:

  derinlikten anlamayana yüzeysel olucaksın...

 56. Zafer says:

  Yan Sanayi gibi olmuş. Her dovusten sonra yan yana gelip fotoğraf pozu vermelerini görünce kapattım.

 57. Ediz says:

  Marvel evrenine yakışmayan bir film, 6/10 bile fazla, bence devamı gelmez. Tarihteki mitolojik masalları toplayıp, film yapmışlar. "Eternal" kelimesinin anlamı "sonsuz, ölümsüz" değil mi? Bunlar nasıl "Eternals"?

 58. ARTEMİS says:

  Çukur dizisini izleyenler burda yorum yapmışlar kardeşim film super ben çok beğendim MARVEL E yakışan bir film 10 üzerinden 7.5.ha lütfen milletin kafasını karıştırmayın anlamayan yorum yapmasın kim diliyorsa kötü yalan söylüyor

 59. mahır says:

  evengers serısıne gore 10 da 1 bıle fazla beklenen gorseller yoktu sacma va dagınık bır fılm ızlemeyın bence zaman oldurmeyın derım ..

 60. Adil sürek says:

  Bazı yorumlara bakıyorumda içleri ne kadar boş araştırmadan yoksun tarih bilgisinden efsanelerden yoksun .üstü kapalı anlatımları çözümleme yeteğinden yoksun hayal gücünden yoksun ...aptalca yorum yapan arkadaşlar bir filmi izlerken sadece görseliğe ve karakterleremi takılıyorsunuz.gerçeklik sizce nedir ? İzledikleriniz çokmu mantıksız geldi ? Bildiginizi sandığınız bir çok şeyin aslında gerçek olmadığı hiç aklınıza gelmiyormu saklanan üzeri örtülen dudak uçuklatacak bir çok bilği var ve hala insanlık buna hazır değil .okuduklarınız saçmamı geldi .filmin en sonunda verilen görsellere biraz dikkat edin ....??

 61. points says:

  okadar zaman bekledigi film tam bir hayal kırıklığı

 62. Fazıl Çelik says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 63. İzleyici says:

  Çok boş bir film olmuş. 6,5 bile fazla. 5 bile etmez.

 64. Cem says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 65. metin says:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 66. Melis says:

  Yine bir çizgi roman filmi galiba diğerleri gibi ama yine izlemeyeceğimi bile bile fragmana baktım ve izlemedim bana göre değil gerçekten neden insanlar bunları bu kadar beğeniyor bilmiyorum o yüzden açıp en azıından fragmana bakayım diyorum yok yani hiçi ilgi çekici değil. Marvel, dc çizgi romandan uyarlanan hiçbir filmi izlemedim hikayeleri çok boş ve saçma geliyor

 67. HİTAP says:

  Angeline Jolie konuk oyuncu gibiydi.Klasik marvelfilmlerinde bir baş kötü olurdu burada baş kötü biraz yetersiz kalmış dolasıyla filmde aksiyon az kalmış böylece marvel filmlerinden beklenen gelmedi...Misal hiçbir marvel filminin galası bukadar konuşulmadı.Sırf Angeline Jolie olduğu için hiç reklamlardan düşmedi.Angelinayı sırf reklam+takipçileri için oynatmışlar.Angelina olmasa zerre izlenmez ve ses getirmezdi film...

 68. Yusuf says:

  Arishem tektir ve Eternalslar onun kulu ve elçisidir.

 69. Putperest says:

  Sıkıcı kardeşim boşyere izleme

  Ben bunun kadar boş kasan bi ne gördüm nede duydum…
  Eski sevgiline mesaj at bundan daha çok keyif alırsın…

 70. altair says:

  izledigim en kötü marvel filmlerinden. belki de beklenti yüksekti o yüzden bilmiyorum ama cok basit ve yavan olmus

 71. Çakır says:

  Bence gayet başarılı arkadaşlarına da bunu ilk bölüm olduğunu anlamadım herkesin beklentisi end game gibi bir şey olması bence yeni bir evrenin oluşması için gayet muazzamdı

 72. ᎬᏁᎶᎨᏁ says:

  Konu ve islenisi vasat , karakterler ön planda degil özellikle AJolie konu mankeni, görseller ve 3 D efektler iyi , 2 bölüme göz kirpmislar ,

 73. Yav says:

  Beklentiye girmeyin orası doğru. Ama 7/10 luk bir film tam. Biraz yeni bir hikaye, karakterler olduğu için yavaş ilerliyor hikaye. Efektler muhteşem zaten. Sinemada izledim. Sinema çekimi izlerseniz tabi sevmezsiniz. Şimdi sıra Spiderman ve Matrix'te :) Aralık bir gelse...

 74. Iefeesen says:

  Angelina icin izlenir..

 75. SUBUTAY says:

  Görsel efektler çok güzel begendim. onun dışında saglam bir senaryo yok malesef biraz içi boş bir film olmuş ama güzel izlenir. son zamanlarda tüm filmlerde senaryolar zayıf kalıyor bunun sebebi bence filmlere cinsiyetçi yaklaşılıyor bu yüzden senaryolar zayıf kalıyor. ilk film olmasıda etkili ikinci film çok daha güzel olabilir yada daha çok batırırlar. İZLEYİN FİLM İZLENİR.

 76. sahin says:

  Gerçekten anlayamıyorum artık. Hollywood ne yapmaya çalışıyor. Film yerine artık video oyunu çekiyor. Konu yok.Sadece ne olduğu belirsiz bitmek bilmeyen Marvel muammasını film yapıyor. Koca koca ödüllü oyuncular da oynuyorlar. Gerçekten komik oluyorlar. Bizim gençliğimizde sadece Süperman ve Batman vardı. Bence sadece bunlarla kalmalıydı. Çünkü gittikce izleme zevki ve anlama yaşı küçülüyor. Ayrıca benim gençliğimin efsanesi MİRAMAX film şirketi bile el değiştirip uyduruk Hollywood filmlerine yönelmiş. O eski bağımsız Amerikan sinema filmlerini özlüyorum.

 77. cihan ışık says:

  çokta beklentiye girmeyin,vasatın biraz üstü...30dk.izledim beğenmedim kapattım....

 78. Hakan says:

  Ben beğendim efekler güzel ama konu bulamıyorlar herhalde karakter pasif Angelina Jolie hariç bide süper kahraman fiziği yok hiçbirinde birde bu kadar uzun olmasına gerek yokmuş beni yordu hindi adam komik değil

 79. ŞOK says:

  admin sen ne diyosun yaa, bu cumartesi akşamında beklediğim bu flim kralsın. emeğine sağlık.