Benden Ne Olur?

Oy Ort: 4 / 10
Toplam Oy: 40
Benden Ne Olur? izle
10+
Tür:
Komedi
Yapım Yılı:
2022
Kategori:
Yerli Filmler
Yapım:
Türkiye
IMDB Puanı:
4.8
Film Süresi:
Yönetmen:
Murat Senoy
Oyuncular:
Hazal Kaya, Nur Fettahoglu, Onur Tuna

Filmin Konusu

Benden Ne Olur 2022 Film

Sertab Kaya çılgın bir hayat yaşayan genç bir kadındır (Khazal Kaya onu dizide canlandırmaktadır). Sabit bir kimliği ve yaşam tarzı yoktur ve istediği şeyler hakkında fikrini değiştirmeye devam eder. Bir gün Sertab’ın ablası Marvel bilmeden evini ateşe vererek onu evsiz ve beş parasız hale getirir. Bunun üzerine Sertab, “Sana kötü bir şey olmayacak!” dedi. Hayatı beklenmedik bir dönüş alır. Ünlü oyuncu Soner, Sertab ile çıkmaya başlayınca planları alt üst oldu. Sözüne göre başına gelenleri herkese göstereceğine kendi kendine söz vermişti.

Reklamı Geç 8 saniye kaldı...
S.S.S Film Silinmişse Rapor Edin

Bu Filme 4 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Reco says:

  İdare eder de nur Fettahoğlu nun taksici rolünü yakıştıramadım

 2. dalton says:

  Hiç evlenmedim. Oyuncuların gerçek hayattaki tavır ve duruslarını seviyorum.beyaz ekranda iyiler öyle de kalsın.
  4 5

 3. erdinç says:

  Deneyimsiz amatör yönetmen diye bir şey sadece şekil olarak var olabilir. Sanat bu kardeşim. Doğruyu söylemek zorundayım ve doğru olduğu içinde admin bunu yayınla lütfen. Benim umurumda değil yani ama insanların doğruyu bilmeye hakkı var. Bir sanatın birici ilkesi kesinlikle ilham yetenek ve fazlası dehadır. Varsa vardır yoksada eh işte ancak o zaman çok çalışmayla ortalama işler yapabilirsiniz ve o bile şüphelidir. Donny darko yönetmeninin ilk filmi,matrix1 yönetmen kardeşlerin ilk filmi ve projesi. Nolanın,tarantinonun,hickokun,willy bilderin,trierin, hepsininde ilk filmleri iyidir. Adam olacak çocuk durumu yani. Şimdi eline kamerayı al kardeşim ve sponsor bul 30 yıl çabalada bir baş yapıt film çek yok böyle bir şey)) Ya da al eline fırçayı 40 yıl deneyim kazanda bir da vinci portresi yap. Tecrübe ve emeği hepten yok saymıyorum ama sanatda öne çıkan durum hayal gücü yetenek ve ilhamdır. Bu başattır. Gerisi teferruata girer. Yunasa demişler niye konuşursun demiş susamda ölemmi. Yunus emre hakkı söyler. Şüphesi olanmı var?

 4. ©inema L♥️ver says:

  Yine Türk filmi ve yine deneyimsiz/amatör yönetmen, senarist ve de oyuncular!.. Sonuç... Yine Fiyasko... ('Fiyasko' İtalyanca dilinden Türkçemize transfer olmuş bir kelime... Bu yabancı kelimeyi (Fiyasko) yabancı film ve dizileri taklit etmeye çalışıp her defasında yüzlerine gözlerine bulaştıran Türk yönetmen ve senaristler için kullandım) Hepsini geçtim de 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Payitaht Abdulhamid' gibi büyük ve önemli projelerde etkileyici performans sergileyip hayranlarından büyük takdir toplayan Nur Fettahoğlu gibi ödüllü bir oyuncunun böyle basit filmlerde niye yer aldığına hiç anlam veremedim. Para için olamaz çünkü bu filmden 5 kuruş çıkmaz. Hatıra kalsın diye, desem!.. Böyle hatıra olmaz olsun... Kısaca çözemedim, diyor ve yorumumu bitiriyorum... :)